SZCZOTECZKA SONICZNA CONCEPT ZK-4000 - DARMOWA DOSTAWA - TYCHY

  • Producent: CONCEPT
  • Dostępność: Jest  (2 szt.)
    Czas realizacji: 1 dzień
  • 199,00 zł
  • Oblicz

SZCZOTECZKA SONICZNA CONCEPT ZK4000

Soniczna szczoteczka do zębów Concept ZK4000 o prędkości 38000 oscylacji / min. doskonale usuwa osad nazębny i jednocześnie delikatnie pielęgnuje dziąsła. Posiada 3 tryby czyszczenia i 2 wymienne głowice.

Maksymalna efektywność

- Szczoteczka soniczna zapewnia niezwykle skuteczną pielęgnację zębów i dziąseł. Model ZK4000 jest przystosowany do zębów dorosłych i oferuje kilkakrotnie wyższą wydajność niż czyszczenie zwykłą szczoteczką. Soniczne czyszczenie zębów jest odpowiednie dla osób z aparatem ortodontycznym, koronami, licówkami i protezami dentystycznymi. Skutecznie oczyszcza przestrzenie międzyzębowe. Mogą go stosować również osoby z wrażliwymi zębami i dziąsłami. Przy regularnym stosowaniu zapobiega powstawaniu paradontozy oraz zmniejsza zaczerwienienia i krwawienia dziąseł.

Dokonały rezultat

- Szczoteczka soniczna ZK4000 działa na zasadzie delikatnych wibracji ultradźwiękowych. Główka szczoteczki wibruje z prędkością 38 000 oscylacji na minutę, co jest optymalną prędkością dla idealnego usuwania płytki nazębnej i jednocześnie delikatnej pielęgnacji dziąseł. Ruchome włosie szczoteczki lepiej wnika w przestrzenie międzyzębowe, a także radzi sobie z plamami na szkliwie.

Tryby czyszczenia

- Szczoteczka wyposażona jest w 3 tryby czyszczenia: CLEAN do codziennego czyszczenia i skutecznego usuwania płytki nazębnej; SENSITIVE do delikatnego czyszczenia wrażliwych zębów i dziąseł oraz WHITE do usuwania powierzchniowych przebarwień ze szkliwa zębów w celu uzyskania jasnego, białego uśmiechu. Jednocześnie wyposażony jest w tzw. Funkcję pamięci, dzięki której przy każdym nowym sprzątaniu automatycznie będzie ustawiony tryb, z którego korzystałeś ostatnio.

Timer

- Szczoteczka ZK4000 jest wyposażona w inteligentny zegar, który monitoruje czas czyszczenia. Jest ustawiony na 2 minuty, które są zalecane przez dentystów do mycia zębów. Timer podzielony jest na 4 przedziały czasowe po 30 sekund, dzięki czemu masz precyzyjną kontrolę nad długością czyszczenia każdej części jamy ustnej.

Wymienne końcówki

- W podstawowym opakowaniu znajdują się dwie wymienne końcówki szczoteczki: Daily Clean do codziennego czyszczenia oraz Sensitive do wrażliwych zębów i dziąseł. Dzięki systemowi mocowania końcówek Click-in możesz ją łatwo i szybko wymienić za pomocą delikatnego kliknięcia. Aby utrzymać wysoki poziom skuteczności czyszczenia, zalecamy wymianę końcówek co 3 miesiące.

Jakość wykonania

- Soniczna szczoteczka do zębów ZK4000 wyróżnia się nowoczesnym designem i kompaktowym kształtem, dzięki czemu idealnie leży w dłoni. Oferuje stopień ochrony IPX7, dzięki czemu można go płukać pod bieżącą wodą. Szczoteczka wyposażona jest w wysokiej jakości akumulator Li-Ion, który ładuje się za pomocą bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej.

Parametry techniczne:

- 3 tryby czyszczenia (CLEAN, SENSITIVE, WHITE)
- Inteligentny timer (4 x 30 s)
- Częstotliwość do 38 000 oscylacji / min.
- Czas pracy:1 miesiąc(2min. dwa razy dziennie)
- Ładowanie indukcyjne
- 2 końcówek szczoteczki (Daily Clean + Sensitive)
- Zalecany okres wymiany końcówek co 3 miesiące
- Pobór mocy: 1 W.
- Napięcie i częstotliwość: 100-240 V, 50/60 Hz
- Bateria: litowo-jonowa
- Czas ładowania: 10 godzin
- Materiał: tworzywo ABS
- Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna
- Stopień ochrony: IPX7 (wodoodporny)
- Długość przewodu zasilającego: 130 cm
- Wymiary: 2,3 x 3,8 x 19 cm
- Waga: 120 g
- Kolor: biały

Pakiet zawiera:

- Akumulatorowa szczoteczka do zębów
- Końcówka do codziennego czyszczenia (typ Daily Clean ZK0001)
- Końcówka szczoteczki do wrażliwych zębów i dziąseł (typ Sensitive ZK0002)
- Bezprzewodowa stacja ładująca

Paragon Fiskalny, Faktura VAT

2 lata gwarancji producenta